HUS willa na wzgórzu

Czy łatwo projektować, kiedy ogranicza nas jedynie fantazja? Co w przypadku, kiedy dostajemy od inwestora białą kartkę papieru, bardzo luźny brief, ograniczony, ale jednak spory budżet i pełne zaufanie?

Wcale nie jest łatwo.

Mnogość możliwości, pomysłów, kierunków jest tak przytłaczająca, że to, co okazuje się najważniejsze, to umiejętność upraszczania.Zapraszam do zwiedzenia willi na wzgórzu i życzę przyjemnego spaceru.

SG

Lokalizacja

 

Miejsce wybrane przez inwestora, na budowę wymarzonego domu dla siebie i najbliższych, to malownicze wzgórze, gęsto porośnięte pachnącym sosnowo-świerkowym lasem.

 

U jego podnóża rozkoszować się można słoneczną polaną, z której rozpościera się widok na prywatny staw, oraz panoramę centrum Bydgoszczy, wpisującą się płynnie w linię horyzontu. Ponad 7,4 tys m² terenu, zapewnia prywatność, ciszę, oraz bliski kontakt z przyrodą.

 

Południowa ekspozycja działki stwarza idealne warunki, aby czerpać radość i energię z promieni słońca zarówno w letnie, jak i zimowe dni.

 

Topografia terenu sprawia, że miejsce wyznaczone na lokalizację budynku, to wyjątkowy, zaciszny i słoneczny punkt na mapie miasta Bydgoszcz.


Facebook


Youtube


Instagram


Etsy