Twój HUS

HUS BIZNES

HUS to w pełni wykończony i wyposażony całoroczny dom rekreacji indywidualnej. Może służyć Tobie jako miejsce odpoczynku, albo możesz dzielić się nim z innymi i otworzyć własny biznes wynajmu krótkoterminowego.

HUS to kompletny biznesowy pakiet. Oprócz domku, otrzymasz od nas wsparcie merytoryczne i niezbędne wyposażenie, aby rozpocząć prowadzić działalność.

WIĘCEJ

Z GRUNTU POLSKI

HUS to my! Pasjonaci, projektanci i inżynierowie. W naszym portfolio posiadamy realizacje: sklepów, restauracji, budynków mieszkalnych, mebli, wnętrz i wystaw.

Łączy nas pasja tworzenia zrównoważonego dizajnu i miłość do natury.

Współpracujemy z młodymi i “młodymi duchem” polskimi projektantami tekstyliów, ceramiki, grafiki etc.

DANE TECHNICZNE

Tu znajdziesz potrzebne Ci dane dotyczące wymiarów HUSa, a także
przydatne informacje, o używanych przez nas materiałach budowlanych
i wykończeniowych.

RAZ, DWA TRZY

Twój HUS w niecałe dwa miesiące! Wszystko dzięki przemyślanemu projektowi, standaryzacji materiałów budowlanych, oraz zaplanowanym procesom produkcji. Minimalizujemy przestoje technologiczne ograniczając użycie klejów, zapraw i chemii budowlanej.

NATURA

Wybieramy materiały trwałe i łatwo odnawialne. Aż 90% konstrukcji to drewno kupowane od lokalnych dostawców. Deski elewacyjne opalamy żywym ogniem (japońska metoda zabezpieczania drewna- Yakisugi) i impregnujemy naturalnymi olejami lnianymi. Dzięki temu, będziesz mógł cieszyć się ich pięknem przez długie lata.

Kochamy naturę dlatego do każdego HUSa dodajemy tyle sadzonek sosny ile wykorzystaliśmy do jego budowy.