top of page
hus kuchnia

ZAJRZYJ DO WNĘTRZA HUSA

W HUSie nie znajdziesz zbędnych elementów. Dom w najdrobniejszych detalach został zaprojektowany z myślą o Tobie i Twojej wygodzie. 

Domek został wyposażony m.in. w wydajny kominek, dwuosobową saunę oraz balię, abyś mógł korzystać z niego przez cały rok.

Z GRUNTU POLSKI

HUS to my! Pasjonaci, projektanci i inżynierowie. W naszym portfolio posiadamy realizacje: sklepów, restauracji, budynków mieszkalnych, mebli, wnętrz i wystaw.
Łączy nas pasja tworzenia 

zrównoważonego dizajnu i miłość

do natury.

Współpracujemy z młodymi i “młodymi duchem” polskimi projektantami tekstyliów, ceramiki, grafiki etc.

hus architekci
IMG_3123.jpg
hus elewacja

Tu znajdziesz potrzebne Ci dane dotyczące wymiarów HUSa, a także przydatne informacje, o używanych przez nas materiałach budowlanych i wykończeniowych.

DANE TECHNICZNE

75481779_431116390883085_537716930792495

CENNIK HUS

Domek HUS nie posiada ukrytych kosztów.

W cenę domku wliczone są słupki fundamentowe, transport i montaż na terenie kraju, a także jego pełne wyposażenie.

RAZ, DWA, TRZY

Twój HUS w niecałe dwa miesiące! Wszystko dzięki przemyślanemu projektowi, standaryzacji materiałów budowlanych, oraz zaplanowanym procesom produkcji. Minimalizujemy przestoje technologiczne ograniczając użycie klejów, zapraw i chemii budowlanej.

domek hus
Las

KOCHAMY NATURĘ

Wybieramy materiały trwałe i łatwo odnawialne. Aż 90% konstrukcji to drewno kupowane od lokalnych dostawców. Deski elewacyjne opalamy żywym ogniem (japońska metoda zabezpieczania drewna- Yakisugi) i impregnujemy naturalnymi olejami lnianymi. Dzięki temu, będziesz mógł cieszyć się ich pięknem przez długie lata.

Kochamy naturę dlatego do każdego HUSa dodajemy tyle sadzonek sosny ile wykorzystaliśmy do jego budowy.

bottom of page