hus kuchnia

ZAJRZYJ DO WNĘTRZA HUSA

W HUSie nie znajdziesz zbędnych elementów. Dom w najdrobniejszych detalach został zaprojektowany z myślą o Tobie i Twojej wygodzie. 

Domek został wyposażony m.in. w wydajny kominek, dwuosobową saunę oraz balię, abyś mógł korzystać z niego przez cały rok.

Z GRUNTU POLSKI

HUS to my! Pasjonaci, projektanci i inżynierowie. W naszym portfolio posiadamy realizacje: sklepów, restauracji, budynków mieszkalnych, mebli, wnętrz i wystaw.
Łączy nas pasja tworzenia 

zrównoważonego dizajnu i miłość

do natury.

Współpracujemy z młodymi i “młodymi duchem” polskimi projektantami tekstyliów, ceramiki, grafiki etc.

hus architekci
IMG_3123.jpg
hus elewacja

Tu znajdziesz potrzebne Ci dane dotyczące wymiarów HUSa, a także przydatne informacje, o używanych przez nas materiałach budowlanych i wykończeniowych.

DANE TECHNICZNE

75481779_431116390883085_537716930792495

CENNIK HUS

Domek HUS nie posiada ukrytych kosztów.

W cenę domku wliczone są słupki fundamentowe, transport i montaż na terenie kraju, a także jego pełne wyposażenie.

RAZ, DWA, TRZY

Twój HUS w niecałe dwa miesiące! Wszystko dzięki przemyślanemu projektowi, standaryzacji materiałów budowlanych, oraz zaplanowanym procesom produkcji. Minimalizujemy przestoje technologiczne ograniczając użycie klejów, zapraw i chemii budowlanej.

domek hus
Las

KOCHAMY NATURĘ

Wybieramy materiały trwałe i łatwo odnawialne. Aż 90% konstrukcji to drewno kupowane od lokalnych dostawców. Deski elewacyjne opalamy żywym ogniem (japońska metoda zabezpieczania drewna- Yakisugi) i impregnujemy naturalnymi olejami lnianymi. Dzięki temu, będziesz mógł cieszyć się ich pięknem przez długie lata.

Kochamy naturę dlatego do każdego HUSa dodajemy tyle sadzonek sosny ile wykorzystaliśmy do jego budowy.