adam.jpg

Adam Musielak

Projektant HUS

+48 512 426 875

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały YouTube Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Od zawsze pamiętam spędzanie weekendów poza miastem. Las, zapach ogniska i krople deszczu podczas kąpieli w jeziorze. Otaczająca przyroda dawała mi poczucie wolności, bliskości z naturą i odpoczynek. Pamiętam rodzinę, przyszywane kuzynostwo i aktywne spędzanie czasu. Nie pamiętam wakacji spędzanych w mieście, dlatego jako dorosły mężczyzna kiedy tylko mogę również spędzam ten czas poza nim. Teraz w domu w lesie odcięty od świata, telefonu komórkowego i internetu zaszywam się z przyjaciółmi zapominając o tym jak ciężki był tydzień. Jesteśmy ze sobą, wyłączamy nasze umysły i odpoczywamy. Tak po prostu. 


Na co dzień zajmuje się projektowaniem, zgłębiam w pracy ludzkie potrzeby, pragnienia i marzenia. Staram się myśleć szerokim obrazkiem nie zapominając o istotnych detalach. Tworzę, kreuję i żyję w myśl filozofii „tu i teraz”. Przyjemność sprawia mi spotykanie się z ludźmi. Szukam inspirujących osobowości, które pozwalają mi spojrzeć na świat ich oczami. W codziennej pracy projektowej staram się myśleć nie tyle formą ale także funkcją. Chcę aby projekty, które tworzę były nie tylko piękne ale przede wszystkim dostosowane do osób, dla których są one tworzone.

Kiedy fotografuję przyświeca mi myśl “Fotografuję bo jestem ciekaw jak to będzie wyglądało na zdjęciu”. Myśląc o swojej codziennej pracy “Projektuję bo jestem ciekaw jak to będzie wyglądało w rzeczywistości”.